Kadınların Sayfası

  Yan Yana Dizilmiş 12 Farklı Limonun Yer Aldığı Fotoğraf Meme Kanserinin En Yaygın Belirtileri Limonlarla Tasvir Edildi İşte O Yaygın Belirtiler

   Yan yana dizilmiş 12 farklı limonun yer aldığı fotoğraf Facebook’a çığ gibi düştü. Nedeni ise her bir limonun en yaygın meme kanseri belirtilerini içermesi.

   Geçtiğimiz haftalarda Facebook kullanıcıları meme kanseri hakkında farkındalık yaratmak ve insanları bilinçlendirmek için o fotoğrafı paylaştı.

   Erin Smith Chieze, Facebook gönderisinde sıradan bir şey söylemek yerine meme kanserinin belirtilerini dikkat çekecek şekilde gösterdi. Fotoğraf kısa süre içinde yayıldı. Erin ayrıca meme kanseri ile olan tecrübesini de paylaştı.

   “Meme kanseri hakkında genel şeyleri biliyordum. Evde kendi kendine muayene yöntemlerini de biliyordum. Ancak bu fotoğrafla gözüm daha iyi açıldı. Sıradan paylaşımlar ve söylemler yerine böyle bilgilendirici şeylere ihtiyacımız var. Paylaşın ve kadınlarımızı konu hakkında bilinçlendirin” dedi.

   Erin’ın paylaştığı fotoğraf meme kanseri tedavisinde erken teşhisin önemini vurgulamak amacıyla başlatılan ‘Limonlarınızı tanıyın’ başlığıyla World Wide Breast Cancer tarafından internete servis edildi. Fotoğraf sayesinde hem erkek hem de kadınlarda meme kanserinin erken teşhisi kolaylaşıyor.Meme kanseri tedavi edilebilir olsa da bazı durumlarda tedavi için çok geç kalınabiliyor. Bu nedenle meme kanserinde erken teşhis çok önemli. Fotoğrafı tanıdığınız herkesle paylaşmayı ihmal etmeyin!

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ