Kadınların Sayfası

  Saçınıza Sarımsak Sürerseniz Saçlarınız Gür Ve Sağlıklı Görüntüsünde Kalsın İstiyorsanız, Evde Kolaylıkla Uygulayabileceğiniz Yöntemler

   Saçınıza sarımsak sürerseniz!.. Saçlarınız gür ve sağlıklı görüntüsünde kalsın istiyorsanız, evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var.

   Soğan, sarımsak ve limon
   Taze sıkılmış soğan ya da sarımsak suyunu kafa derinize uygulayın. 20 dakika sonra kokusunu geçirmek için limon suyu ile iyice durulayın.

   Pancar
   Yaklaşık 10 dakika boyunca bir çift pancar kökünü kaynatın. Suyu soğutun ve kafa derinize uygulayın. Haftada 2 ya da 3 kez saçınızı pancarla durulayın.

   Elma sirkesi ya da pirinç şarabı sirkesi
   Sirke, özellikle yağlı saçlardaki saç dökülmesiyle başa çıkmaya yardımcı harika bir çözümdür. Aynı zamanda saç köklerindeki kan dolaşamının daha iyi olması için uyarıcı olur. Suda çözünmüş olan sirkeyi, kafa dersine masaj ile uygulayın ve 10 dakika sonra ılık suyla durulayın.

   Aloe vera
   Yaprağından alınan aloe vera jeli özünü bir kase suda çözünmeye bırakın.Saçınıza ve saç derinize masajla uygulayın. 10 dakika sonra ılık su ile durulayın.

   Havuç ve hindistan cevizi sütü
   Havuç suyu ve hindistan cevizi sütünü karıştırın ve saçınıza uygulayın.Saçınızın sağlıklı ve güçlü kalmasına yardımcı olacaktır.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ