Kadınların Sayfası

  Oyuncak Dükkanında Bir Zarf Buldu Anne İçini Açınca Gözyaşlarına Boğuldu

   Hemen hemen herkes ilk kez çocuk oyuncakları satılan mağazalara gittikleri günü hatırlar. Oyuncak bebekler, Lego setleri, oyuncak ayılar, yarış arabaları…Bonita Ortega ismindeki anne oyuncakçıya gittiğinde tuhaf bir şey oldu. Olanları öğrendikten sonra hayatın sürprizlerle dolu olduğunu bir kez daha göreceksiniz.

   Bonita’nın iki yaşındaki oğlu Nixon’un bacağı kırılmıştı ve oyuncak alarak onu neşelendirmek ve oyalanmasını sağlamak istiyordu. Nixon, ‘Arabalar’ animasyon filmini çok sevdiğinden hemen ‘Arabalar’ ürünlerinin satıldığı reyone yöneldiler. Buraya geldiklerinde anne tuhaf bir şey gördü.

   Oyuncakların önünde bir zarf vardı ve üzerine bir not vardı.

   Oğlumuz Henry yaşasaydı 2 Mart 2017’de 4 yaşına girmiş olacaktı. Lütfen zarftaki parayı oğlum hatrına kullanın.”

   Bonita önce gözlerine inanamadı. Zarfı bırakan kişinin hala oyuncak dükkanında olup olmadığını görmek için etrafına bakınmaya başladı.

   Facebook’ta “Notu okuyunca çok duygulandım. Hemen ağlamaya başladım. Aslında bunlar mutluluk gözyaşlarıydı. Henry’nin ailesi için çok üzüldüm. Onun anısını yaşatmak için oğluma bu parayla oyuncak aldım” dedi.

   Bonita parayı aldı ve oğlu Nixon’a ‘Arabalar’ filmindeki oyuncak arabalardan aldı. Nixon, oyuncaklarla hala oynamaya devam ediyor.

   Bonita, “Keşke Henry’nin ailesine yüz yüze teşekkür edebilseydim. Yaptıkları gerçekten çok güzel bir şey” dedi.

   Bonita, gönderiyi Facebook’ta paylaştıktan hemen sonra 34 bin beğeni aldı. Umarız ki Henry’nin anne ve babası, Bonita’nın gönderisini görürler ve mutlu olurlar.

   Evlat acısının nasıl bir şey olduğunu hayal etmek mümkün bile değil. Huzur içinde yat Henry!

   Hikâyeden etkilendiyseniz ve diğerlerine ilham olmasını istiyorsanız paylaşın.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ