Kadınların Sayfası

  komşunun evine gidiyorum dediğinden beri takip ettim

   Eşimle çok severek evlendik. Onu ihmal ettiğim zamanlar oldu ama çok samimi arkadaşımla beni aldattı. O arkadaşım ki zor günler geçiriyordu. Tüm ihtiyaçlarını ben karşıladım, evinin kirasını bile ben ödedim ve karşılığında eşimle birlikte olmuş. Konu iki aydan beri sürüyor sonradan öğrendim.

   Bir akşam evde çocuklarla kaldım. Eşim sürekli dışarı çıkmaya başlamıştı. Arkadaşımda sürekli eşimi soruyordu. Eşim ise komşuya gideceğini söyledi. Hani havalar sıcak balkon muhabbetleri oluyor ya, Eve gelmesi için aradım sinirli cevap verdi, sonraki aramalarıma ise cevap vermedi. Kafayı yemek üzere oldum. Çocukları uyutup hemen evin aşağısına indim. Bu saatte komşu işte olurdu. Ona gidemezdi. Baktım yoldan geliyor, eve girdik.

   Telefonundan şifresini öğrenip internetten telefon dökümlerini çıkarınca şok olmuştum. Hergün onlarca mesaj ve arama. Kahrolmuştum. O kadar zoruma gittiki hıçkıra hıçkıra ağladım (30 yaşını aşmış bir erkeğin ağlaması oldu bu). Sadece görüştüğünü söyledi. Ama zorla elbiselerini çıkarınca iç çamaşırına bulaşmış sperm izlerini dahi gördüm. Sonraki gün bana mesaj yazdı. Cinsellik kesinlikle yok diye.

   Ne olur herşeyi geride bırak, dün akşamı yaşamamış olalım dedi. Akşam eve geldiğim zaman namaz kılıyordu. Ben Allaha tövbe ettim, sende beni affet ama aramızda cinsellik yokBunda sonra birhafta bu konuyu hiç konuşmadık. Normal evliliğe devam ettim. O iç çamaşır deliline rağmen inandım (yada kendimi zorla inandırdım.) ama bir akşam otururken bu sefer bana mesaj geldi. Eşimin bir kadınla görüştüğünü söylüyordu. Kimdi bu numara!

   yine onunla görüştüğünü duyunca bu iş burda bitti dedim. Yine yalvardı, çocuklarımız var onlar mahvolur diye. Adamı daha sonra arayarak çok büyük hata yaptım ama bundan sonra ne sen ne ben bir arada bulunmayacağız, yuvam yıkılacak yoksa dedi. Adamda çok pişman olduğunu, ben arkadaşımın karısıyla nasıl böyle ilişkim oldu diye yakınıyordu diye söyledi bana. Ve sonunda cinsellik yaşadığınıda zorla olsun söylettirdim. Evet cinsellikte yaşamıştı.

   Şu anda aradan 10 gün geçti. Artık görüşmediğinden eminim, hala onu seviyorum ve çocuklara rağmen boşanmak istemiyorum. Çocuklarıma birşey belli etmiyorum ama her geçen gün içten içe kahroluyorum.

   Bu iki haftalık süre zarfında 6 kilo vermişim, beni gören arkadaşlarım bi sıkıntım olduğunu yüzümden okuyorlar. Bunca yıldır evli olmamıza rağmen eşim bir kez dahi bana cinsellik teklifi etmezken, cinselliğe soğuk dururken neden böyle bişey yaptı.

   Bazen kendimi salıverip bir köşede ölsem mi diye bakıyorum kendime.

   Ne olur kafamı biraz olsun rahatlatacak birşeyler söyleyin bana. Arkadaşım ise besle kargayı yıksın yuvanı mantığını bir türlü çözemiyorum. Evinden atılacağı zaman kredi kartımdan para çekip üç aylık kirasını verdim ve hala bana borcu varken benim karımla nasıl böyle bir ilişki yaşar. İnanın kahroluyorum.

   Bazen çek vur ikisinide diyor bir yanım, ama çocuklar var. onunda benimde. Arkadaşlar çok uzun yazdım farkındayım. iyi yada kötü lütfen birşeyler yazın bana. Bana sen adam olsan eşin aldatmaz, yada sen cinselliğini tatmin etseydin o başka yerde aramazdı deyin ki belki kendimde suç bulur da bir nebze olsun rahat olurum. inanın çocuklarımı bile sevemez oldum.

   Aldatmanın 3 günlük dünyada ne büyük bir suç olduğunu idrak etmeniz için bu hikayeyi paylaştık. Eğer aldatıyorsanız, başkasının gözünden kendinizi görün. Aldatan iseniz, nasıl bir insansınız?Paylaşalım lütfen.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ