Kadınların Sayfası

  Dört Yaşındaki Kızını Son Kez Koltuğa Oturttu O Fotoğraf Görenleri Ağlatıyor

   Ellie doğduğunda tıpkı diğer bebekler gibiydi. Anne ve babası mutluluktan havaya uçtu.Ancak kısa bir süre sonra anne ve babası çocuklarında bir tuhaflık sezdi.Ellie doğduktan dört ay sonra doktorlar beyninde tümöre rastladı. Tümör, beyninin üçte biri büyüklüğündeydi.

   Ellie’de nadiren rastlanan türden bir tümör vardı.Teşhisin ardından Ellie ve ailesi hastanede uzun süre zaman geçirdiler.Prayers for Ellie Walton ismindeki bir sayfa Ellie’ye destek verilmesi için oluşturuldu.Ellie’nin durumu ağırlaştı ve 15 Ocak tarihinde hayatını kaybetti. Anne ve babası üzüntüden kahroldu.

   Öte yandan kızlarının artık acı çekmeyecek olması fikri onları biraz rahatlatıyordu. Ellie henüz 4yaşındaydı.Dört yaşındaki bir evladı toprağa vermenin ne kadar acı olduğunu kimse tahmin bile edemez. Böyle bir trajedinin üstesinden gelmek zor olsa gerek.

   16 Mart tarihinde Ellie’nin annesi kendilerini desteklemek adına açılan sayfada ilk kez bir gönderi paylaştı.İşte annenin yazdıkları:“Küllerin için vazo yaptıracaktım ancak o kadar küçük ve narin bir vücudun vardı ki vazoyu dolduramadı canım bebeğim. Biz de bir kutu aldık. Sen seversin diye üstünü süsledim. Şimdi seninle beraber eve dönüyorum” dedi.

   Eklediği fotoğraf ise görenleri duygulandırdı. Ellie’nin annesi küllerini koymak için bir vazo sipariş etti ancak vazo zamanında gelmedi. Ellie de kızı için küçük bir kutu yaptı. Kutuyu da Ellie’nin hep oturduğu çocuk oto koltuğuna koyarak emniyet kemeriyle sıkıca bağladı.

   “Ancak bu değişecek bebeğim. Değiştireceğim. Hiçbir annenin benim durumumda olmamasını sağlayacağım. Hiçbir anne bebeklerinin küllerinin olduğu vazoyu emniyet kemeriyle sıkıca bağlamayacak. Sen bu yaşta ölmeyi haketmiyordun canım bebeğim” dedi anne son olarak.

   Ellie’nin annesi hiçbir annenin yaşamaması gereken şeyleri yaşamış. Kızından geriye sadece anıları kaldı.Ellie’nin annesi, diğer annelere çocukları hayattayken onların kıymetini bilmelerini öğütlüyor.Mesajının yayılmasında yardımcı olmak için paylaşmayı ihmal etmeyin.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ