Kadınların Sayfası

  Küçük bir tencerede elma sirkesini dökün ve odanıza yerleştirin

   Eğer sirke büyük doğal temizleyici ve herhangi bir tehlike olmaksızın olduğunu biliyor muydunuz? Tamamen yenilebilir ve mide zarar vermez asetik asit biçimidir. Buna ek olarak, bu ürünün birçok amaç için kullanılabilir.

   İşte sirke kullanmak 10 ilginç yollarıdır.Sadece şu basit adımları takip etmek ve sonuç sizi şaşırtacaktır.Sadece bir kimyasal reaksiyon oluşturur. sirke yarım fincan kabartma tozu yarım fincan karıştırın. Daha sonra tıkanmış drenaj dökün ve su aşınmış artıkları kaynar ile durulayın.

   2) 


   Çıkarılan etiket kez gerçekleşti mi, toz ile aglütine olan bir yapışkan yüzey kalır. sirke ile yapışkan yüzey kaplama kurtulmak ve bir kaç saniye oturmak ve iyi yıkayın

   3)

   Her gün çöp boşaltmak bile, koku ikincisi kaçan ve evi istila. Kötü kokudan kurtulmak için, bir parça ekmek alıp sirke dökün. kabın tabanında bulunan yerleştirin ve gece boyunca bekletin.

   Eğer ekmek parçasını kaldırdığınızda Ertesi gün, korkunç bir koku gitmiş olacak. Bu yöntem aynı zamanda herhangi bir kötü kokulu bir yer için çalışır.

   4) 

   Sadece 500 ml sirke ile bulaşık deterjanı 2 çorba kaşığı ve sıcak suyun 200 ml karıştırın. Sonra bir şişe ve sallamak içine dökün.

   5) 

   sineğe elma sirkesi büyük miktarda ısıtın kolayca tuzağa düşer. Daha sonra sıvı bulaşık 2 damla ekleyin. Sonra da huni rulo gereken bir parça kağıt gerekir. kavanoza koyun. sızabilir sinekler için bir delik bırakmak unutmayın.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ