Kadınların Sayfası

  36 haftalık hamile Eşini Terketti Ve Arkasında Kredi Borcu Bıraktı – Kadın Fırını Açtığında Bakın Ne Gördü

   Hamile Eşini Terketti Ve Arkasında Kredi Borcu Bıraktı – Kadın Fırını Açtığında Bakın Ne Gördü Güzel bir yıl geçireceklerini sanıyorlardı.

   Amanda ve eşi, üç yıl bekledikten sonra sonunda çocuk sahibi oldular. İki yıldır içini yaptıkları eve çocuklarıyla beraber sonunda taşınabileceklerdi.

   Ancak bir gün her şey değişti.Avustralya’nın Sidney şehrinde yaşayan Amanda 36 haftalık hamileydi. Eşiyle beraber hayallerindeki eve taşındılar. Eşi birdenbire kendisinden ayrılmak istediğini söyledi.
   Amanda şoka uğradı
   .

   KIIS 1065’e konuşan Amanda “Hayatımın en büyük şokuydu. Geleceğe dair planlarımda bu yoktu. Gerçekten çok zordu” dedi.Evi yapmak için kredi çekmişlerdi ve hamile Amanda borçları tek başına ödemek zorundaydı.

   Çocuklarını hayallerindeki evde büyütme hayali suya düşmüştü.Her şey kötü giderken, Sidney’deki bir radyo kanalı Amanda’nın hikâyesinden haberdar oldu.Yapımcılar Amanda’ya yardım etmek istediler ve stüdyolarına davet ettiler.

   Radyo kanalı yapımcısı KIIS 1065’e “Amanda’nın hikâyesini duyduğumuzda ona hayatı boyunca unutamayacağı türden bir iyilik yapmak istedik” dedi.Amanda ne diyeceğini bilemedi.


   Daha sonra Amanda’dan televizyona bakmasını istediler. Tıpkı onun evine benziyordu. Ancak içi hediyelerle doluydu. En güzel hediye de fırının içindeydi.

   Hemen izleyin ve o hediyenin ne olduğunu görünRadyo kanalının yaptığı jestin yerinde olduğunu düşünüyorsanız paylaşmayı ihmal etmeyin. Amanda’ya hayatta başarılar diliyoruz.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ