Kadınların Sayfası

  Evlat Edinilen Çocuk Onları İzlerken, Anne ve Öz Kızı Tıka Basa Yemek Yiyorlar. Bunu Gören Birinin Tepkisi İse İnanılmaz

   Evlatlık Çocuk Onları İzlerken, Anne ve Öz Kızı Tıka Basa Yemek Yiyorlar. Bunu Gören Birinin Tepkisi İse İnanılmaz.Evlat edinilen çocuklar, koruyucu aileleri tarafından tam anlamıyla sevilmedikleri hissine kapılırlar. Sırf devletten maaş almak için çocuk evlat edinen kişileri düşünürsek, çocukların böyle düşünmeleri gayet normal. Böyle bir acımasızlığı kelimeler bile ifade edemez. Bu tür bir olaya tanık olsanız tepkiniz ne olurdu? Tartışır mıydınız ya da sesinizi yükseltir miydiniz? Ya da sessizce izler miydiniz? Mesela, bir restoranda oturuyorsunuz. Karşınızda da iki çocuğu olan bir anne görüyorsunuz. Öz kızına menüden en pahalı yemeği, evlatlık çocuğa ise menünün en ucuz yemeğini sipariş eden bir anne bu. Ne yapardınız? Anne, öz kızına prensesler gibi davranıyor. Evlatlık edindiği çocuğu ise sürekli azarlayıp, onu kendisinden başka kimsenin evlat edinmeyeceğini söylüyor. Yukarıdaki senaryo “Sen Olsan Ne Yapardın?” adlı TV programının bir bölümünden. Olay tamamen kurgu. Yine de insanı üzüyor. Bütün çocuklara eşit davranmanız gerektiğini unutmayın. Sosyal deneydeki kurgu olayın kahramanına ise insanlığın ölmediğini kanıtladığı için minnettarım.

   Genç yaşlı demeden herkese eşit ve düzgün davranmayı aşılayan sosyal deney içerikli videoyu herkesle paylaşmayı ihmal etmeyin.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ