Kadınların Sayfası

  Dünyada İlk Kez Rastlanan Bir Rahatsızlık – Bebek Çift Suratla Dünyaya Geldi

   Dünyada İlk Kez Rastlanan Bir Rahatsızlık – Bebek Çift Suratla Dünyaya Geldi

   Doktorlar daha önce böyle bir şey görmemişti. Kangkang doğduğunda çok farklı görünüyordu ve ebeler, annenin bebeğini başta görmesine izin vermedi. Annenin uzun süren yalvarışları sonucunda bebeği annesinin kucağına verdiler.

   Anne, bebeğinin suratını gördüğünde şoka uğradı.Kangkang, Çin’in Hunan eyaletinde dünyaya geldi. Bebeğin suratında doğuştan yarıklar vardı. Suratı sanki iki taneymiş gibi gözüküyordu. Bazıları ise çocuğun maske taktığını bile düşünüyordu.Kangkang’ın annesi Yi Xilian, What’s On Xiamen’e “Başta çocuğumu görmeme izin vermediler. Eşime, çocuğumu bana getirmesi için yalvardım. Bebeği kucağıma vermeden önce bana üzülmememi söylediler. Bebeğimi gördüğümde bayıldım” diye konuştu.

   Bebeği muayene eden doktorlar, Kangkang’ın son derece sağlıklı olduğunu söylediler. Ancak çocuğun suratındaki rahatsızlıkla doktorlar daha önce hiç karşılaşmamıştı.

   Kangkang’ın tedavisinde yoğun emeği geçen Wang Duquan isimli doktor, “Bu ne dudak yarığına ne de damak yarığına benziyor. Sadece suratındaki kaslar değil aynı zamanda suratındaki kemikler de ayrık bir biçimde duruyor” dedi.Çocuğun derhal ameliyata alınması gerekiyordu ancak ameliyat masrafları çok fazlaydı. Operasyon yaklaşık olarak 100.000 dolar tutuyordu ve ailenin bu miktarı ödeyecek gücü yoktu. Yine de umudunu kaybetmeyen anne Yi para biriktirmeye başladı.Neyse ki aile ameliyat için gerekli parayı biriktirmeyi başardı ve çocuk ameliyata alındı. Kangkang, şimdi gayet sağlıklı bir çocuk. İzleyeceğiniz videoda Kangkang 14 aylık. Ancak, ameliyattan sonra Kangkang’ın görüntüsüne dair bir fotoğraf ya da video yayınlanmadı. Umarız ki çocuğun suratı düzelmiştir.

    

    

    

   Kangkang’a sağlık ve başarı diliyoruz.

   Kangkang’ın sıradışı hikâyesini arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ