Kadınların Sayfası

  Eşime güvenmiyordum internetten tuzak kurdum ve

   Eşime güvenmiyordum internetten tuzak kurdum ve

   Eşim evlenmeden önce internetten birileriyle tanışıyordu. Ben de bu huyunun devam edip etmediğini öğrenmek için ona oyun oynadım. Ve kurduğum tuzağa maalesef düştü…

    Eşimi çok kıskanıyorum, çünkü o benimle evlenmeden önce çok çapkındı. İnternetten kadınlarla tanışıp flört ediyorduBenimle tanıştıktan sonra bu huyundan vazgeçti ama ben eşimden şüphelenmeyi hep sürdürdüm.
   Bu yüzden evlendikten bir süre sonra, ona Facebook’ta açtığım sahne bir hesaptan arkadaşlık talebi gönderdimMaksadım onu denemekti.
   Bir süre yazıştıktan, mesajlaştıktan sonra buluşma teklif ettim, kabul etti. Belirlediğimiz yere bir arkadaşımla gideceğimi, onun da yanında bir arkadaşını getirmesini söyledim. Ben, abim ve onun bir akrabasıyla gittim. Bir süre gizlenip, sonra ortaya çıktım. Bundan sonra tahmin edeceğiniz gibi birbirimize girdik. Olaylar çıktı. Ben daha sonra evi terk ettim ve ailemin yanına döndüm. Bu arada onun barışma yolundaki çabaları karşısında, yine internetten bir başkası gibi adresine girerek bir kez daha ona aynı oyunu oynadım. Yine benimle sohbet etmekten kaçınmadı. Bundan sonra tabii ben boşanmak için mahkemeye başvurdum. Ama o hâlâ benden vazgeçmek istemiyor.
   Mahkemede “ben karımı seviyorum, boşanmak istemiyorum” diye hakime yalvardı. skisi gibi sevgim kalmadı ona karşı. Onu affetmektense yeni birine vakit ayırmayı tercih edebilirim.
   Siz ne dersiniz, bu hareketim doğru mu? Ne yapmalıyım?
   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ