Kadınların Sayfası

  KARARAN OCAKLARI İLK GÜNKÜ PARLAKLIĞINA GETİRMEK MÜMKÜN MÜ?

   KARARAN OCAKLAR NASIL TEMİZLENİR?

   KARARAN OCAKLARI İLK GÜNKÜ PARLAKLIĞINA GETİRMEK MÜMKÜN MÜ?Ocakların kara görüntüsü hemen herkesi çok fazla rahatsız eder. Temizlik yapma girişiminde bulunacak olan bayanlar kara kara bu ocaklarda ki kötü görüntüyü nasıl düzelteceğim derdine düşmektedirFakat doğal yöntemlere başvurarak da kararan ocaklar nasıl temizlenir derseniz çok kolay şekilde öğrenebilmeniz mümkün.

   Kararmış ocak gözlerini artık eski parlak haline dönüştürmek istiyorsanız hemen şu adımları takip etmeniz gerektiğinizi de belirtmek isteriz. Buna göre,

   2 çay bardağı kadar sirke
   4 yemek kaşığı limon tuzu yeterli
   Demirlerin üzerini geçecek kadar su gerekiyor
   Çelik tel ve beyaz sabun

   Belirtmiş olduğumuz tüm malzemeleri de mutlaka evlerinizde bulundurmanız gerekmektedir. Tüm bu malzemeleri bundan böyle bir Kap içerisine alıp güzel şekilde karıştırmaya başlıyoruz. Daha sonrasında çelik teli de beyaz sabuna batırmamız gerekiyor.

    Yapmış olduğumuz bu işlem sonrasında çelik bezle ocak gözlerini güzel şekilde ovalıyoruz. Bu sayede ocak gözleriniz bundan böyle istediğiniz gibi ışıl ışıl olmaya başlıyor.Görüntüyü modern hale yeniden dönüştürmeye yardımcı olan bu tür yöntemler dayesinde artık kimyasal temizleyicilere tonlarca para harcamanıza gerek kalmayacaktır.Eğer ocakta ki kararmalar oldukça fazla ve temizlerken çıkmayacak düzeyde ise o zaman yapmanız gereken ise sabunlu suyu ocağınıza dökerek bir gün bekletmeniz olacak.Ertesi günü ocak temizliğini yaptığınızda çok fazla zorlanmamış olma durumuyla karşı karşıya kalacaksınız diyebiliriz.

    

   Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…
   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ