Kadınların Sayfası

  Masanın Üzerine Bozuk Paraları Koydu. Sonra Yaptığı Şeye Gözlerinize İnanamayacaksınız!

   Masanın Üzerine 100 TL’lik Bozuk Paraları Koydu. Sonra Yaptığı Şeye Gözlerinize İnanamayacaksınız! Ev yapımı masa gerçekten harika. Yapılışını izlemek de bir o kadar harika!

   Daha önce üstü değişik kaplamalarla kaplı masalar gördüm. Ama bozuk para kaplı masa hiç görmemiştim. Belki bozuk paraların düzgün sıralanışları belki de birbirleriyle olan uyumları. Ne derseniz deyin, bu masa herkesin evinde bulunmasını isteyeceği türden. Video, diğer ev yapımı objelerin gösterimi gibi başlıyor.

   Eski bir masa var. Kenarlarını çıkarıyorlar. Ancak olay birdenbire ilginçleşmeye başlıyor. Masanın üzerine 3.500 adet bozuk parayı döker dökmez kendinizi sanki bir yapbozu birleştiriyormuşsunuz gibi heyecanlı hissediyorsunuz. Ama sadece bozuk paraların yerleştirilmesi değil ilginç olan.

   Bozuk paraların üzerine yapıştırıcı döktüklerinde, hepsinin ışığın altında bir an parlaması gerçekten göz kamaştırıcı. Evimdeki eski masamı apar topar bunun gibi yapasım geldi. Videoyu izlemeden önce küçük bir ipucu verelim. Eski yuvarlak bir masa ve bolca bozuk para kullandılar.

   Masa fikrini beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ