Kadınların Sayfası

  49 yaşındaki Hasta adamı ailesi bir yıl boyunca odaya kilitledi

   49 yaşındaki adamın karnı şişmeye başlayınca bir hayaletin ele geçirdiğini düşünerek bir odaya kilitlediler.Akıllara durgunluk veren batıl inanç bir adamın hayatına mal oluyordu. Hindistan’da yaşayan Shyamal Tirke’nin karnı her geçen gün şişince köylüleri bir hayaletin adamı ele geçirdiğine inandı.

    Daily Mail’in haberine göre 49 yaşındaki adam önce bir cadı doktoruna götürüldü ancak durumunda hiçbir iyileşme olmayınca ailesi onunla konuşmayı keserek bir odaya kilitledi. Karnındaki kitle Tirke’nin organlarını ezmeye başlayınca adam her yediğini kusmaya başladı.
    Bir yıl boyunca bu acıya dayandıktan sonra komşuları aileye bir doktora göstermelerini önerdi. Talihsiz adam hastaneye gittiğinde karnında retroperitoneal liposarkom adı verilen ölümcül bir tümör olduğu anlaşıldı. Üç kişilik doktor ekibi iki buçuk saat süren operasyonla Tirke’nin karnındaki 20 kiloluk kitleyi aldı. Operasyonu gerçekleştiren doktorlar, daha önce hiç bu kadar büyük bir kitleyle karşılaşmadıklarını söylediler. Tirke’nin durumu iyiye gidiyor.
   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ