Kadınların Sayfası

Parmakta Yapılan Değişik Ve Hoş Bir İğne Oyası Yazma Modeli

Parmakta yapılan değişik ve hoş bir iğne oyası yazma modeli. Yeni ve farklı bir iğne oyası modeli olsun diyorsanız bu modeli denemelisiniz.


Parmaklarınızı kullanarak iğne oyası yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha önceki bir yazımızda Parmağın Etrafında Yapılan İğne Oyası Modelini paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız model itiraf etmeliyimki diğer modelden daha şık görünüyor.


Neşenin Göz Nuru İğne Oyası sayfasında paylaşılan bu harika örneğin nasıl yapıldığını gördükten sonra hemen sitemde sizlerle paylaşmak istedim. Neşe hanım yine harikalar üretmiş ve sayfasında paylaşmış. Kendisinden izin alarak paylaşmış olduğu oyaları sitemize yüklüyorum. Umarım sizlerde bu modelleri beğenip yapıyorsunuzdur.


Bu oyanın yapılışında da iğne kullanılmaktadır. Fakat genel olarak parmakta yapıldığı için parmakta yapılan iğne oyası modeli adını verdik. Yazma kenarlarına çok yakışacak olan bu iğne oyası modelini aşağıdaki resimlere bakarak sizlerde öğrenin. İğne oyaları öğrenmek isteyen hanımlar için fırsat. Resimli anlatımlı modeller daha açıklayıcı oluyor.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası