Kadınların Sayfası

  Mikrodalga Fırın Sağlığımıza Verebileceği Beş Büyük Hastalıklar

   Elektronik cihazlar büyük ölçüde hayatımızı iyileştirmek ve biz böyle bize birkaç saniyelik uzayda bizim yemek ısıtmak için izin verir mikrodalga fırın gibi, zamandan tasarruf edebilirsiniz doğrudur. bu cihaz çok yararlıdır Ancak, bu bizim sağlık için büyük bir tehlike olduğunu kanıtlamaktadır.Bu yazıda böyle cihazların vücudunuzu neden olabilir 5 hastalıkları keşfedeceksiniz.

   mikrodalga fırının çalışması.

   mikrodalga fırın, böylece dalgalar üreten ve böylece bir manyetik alan yaratmak, magnetron adı verilen bir tüp oluşur.

   mikrodalga fırın içinde gıda yerleştirirken, gıda bulunan su molekülleri, daha fazla ısı üreten bir moleküler sürtünmeye neden olan salınım, elektrik alanı doğrudan.

   Bununla birlikte, bu ısınma modu besin değerini azaltarak gıdaların bileşimi değiştirir ve aynı zamanda serbest radikallerin ve toksik ve kanserojen maddelerin üretimini destekler.

   İşte mikrodalga fırın neden olabilir 5 sağlık bozuklukları şunlardır:

   yorgunluk

   Japonya’da Kyushu Üniversitesi’nden Profesör Paul Doyon tarafından yapılan bir araştırmaya göre, mikrodalga fırın kronik yorgunluk sendromunun gelişmesine neden olabilir.

   Gerçekten de, bu yavaşlatmak ve yorgunluk hissi elde beyne oksijen taşıma azaltacaktır kırmızı kan hücrelerinin sayısını azaltacaktır mikrodalga fırının radyasyon olacaktır.

   uykusuzluk

   mikrodalga düzenli poz melatonin üretimini değiştirir. Melatonin iyi bir uyku için gerekli bir hormondur ve yeterli miktarda üretilen değilse bozukluğu ve böylece uykusuzluk görünümünü teşvik edecektir.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ