Kadınların Sayfası

  Bülent Ersoy’un Zayıflama Çayı Ortaya Çıktı!

   Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un Jüpiter Form çay ile 1 haftada 5 kilo verdiği ortaya çıktı. Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, günde 3 bardak Jüpiter form çayı içerek 5 kilo verdi. Diva’nın bu çay ile 1 haftada 5 kilo verdiği duyulunca, sanat dünyasında aranılan sağlık iksiri haline geldi. ARKADAŞ TAVSİYESİNE UYDU, KİLO VERDİ! Diva’nın bir […]

   Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un Jüpiter Form çay ile 1 haftada 5 kilo verdiği ortaya çıktı.

   Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, günde 3 bardak Jüpiter form çayı içerek 5 kilo verdi. Diva’nın bu çay ile 1 haftada 5 kilo verdiği duyulunca, sanat dünyasında aranılan sağlık iksiri haline geldi.

   ARKADAŞ TAVSİYESİNE UYDU, KİLO VERDİ!

   Diva’nın bir arkadaşının tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığı Jüpiter isimli form çaydan gayet memnun olduğu ve yaza kadar tüm fazlalıklarından kurtulmak amacıyla Jüpiter form çay kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflamak için bu bitkisel çaydan yararlanmaya başladığını öğrendik.

   SIR GİBİ SAKLIYORDU

   Sır gibi saklanan Jüpiter Form çayının isminin de şans gezegeni olan Jüpiter olması ve divaya şans getirmesi de dikkatlerden kaçmadı.

   HIZLI KİLO VERDİREN BU ÇAY HANGİ BİTKİDEN?

   Son dönemlerde hızlı kilo verdirdiği ile ün salan Jüpiter form çayının hangi bitkisel karışımlarla üretildiği üretici firma tarafından sır gibi saklanırken, çayın tüketimi ve üretimi Tarım Bakanlığı’nın onayından geçti..

   Bir çok ünlünün tercih ederek fit görüntü sağlayan Jüpiter form çay mucizevi etkisi özellikle sanat dünyasında aranılan sağlık iksiri oldu.

   İçindekiler

   Dereotu, funda yaprağı, biberiye.

   Kullanımı

   Yemeklerden 20 dakika önce, 150 ml kaynamış suyun içerisinde 1 adet süzen poşeti 5-6 dakika beklettikten sonra içilir.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ