Kadınların Sayfası

  Evlat Edinildiğinde Bu Haldeydi – Bakın Bir Yıl İçinde Nasıl Değişti

   Ryan isimli bebeğin 2015 yılındayken son günlerini yaşadığına inanılıyordu. Kimsesizler yurdunda kalan minik bebeğin fotoğrafını gören Tennessee’de yaşayan bir çift, duruma sessiz kalamadı ve yardım eli uzatmaya karar verdi.

   Ryan’ın değişimine kimse inanamadı!
   Priscilla Morse geçen sene Facebook’ta gördüğü fotoğraf sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı. Fotoğraf, Bulgaristan’daki bir kimsesizler yurdunda kalan ve açlıktan ölmek üzere olan hasta bir bebeğe aitti.
   Daha sonra Ryan ismi verilen bebeğin yüzü bembeyazdı ve yardım edilmezse ölecekti.

   İki oğlu ve doğuştan kalp rahatsızlığının yanında down sendromlu evlatlık bir kızı daha olan Priscilla, bebeği evlat edinmeye karar verdi. Ancak Ryan’ı eve götürmek bir hayli masraflı olacaktı.

   Priscilla eşi David ile konuştu. Eşi, bebeğin durumundan çok etkilendi. Ryan’a hakettiği hayatı yaşatmaya karar verdiler. Eşyalarını toplayıp ilk uçakla Tennessee’den Bulgaristan’a uçtular.

   Ancak Ryan’ın durumu çok kötüydü. Yetersiz beslenmekten dolayı vücudunda yağ kalmamıştı ve bu nedenle hiç ısınamıyordu. Ayrıca vücudunun tamamı kıllarla kaplıydı.

   Priscilla ve David, Ryan’a hakettiği hayatı sunabilmek için elinden geleni yaptı. Ryan’ın evlat edilişinin ardından bir yıl geçti ve kimse çocuğu tanıyamadı. Tanıdık tek şey ise suratındaki gülümsemeydi.

   Ryan’ın serüvenini daha yakından incelemek için buraya bir göz atabilirsiniz.

   Priscilla ve David evlat edinmese, minik Ryan muhtemelen bugün yaşamıyordu. Çocukla yakından ilgilenen, çok seven ve tedavi ettiren aileyi ayakta alkışlamak gerek.

   Priscilla ve Dave’in harika bir iş yaptığını düşünüyorsanız paylaşın.

    

   http://tr.newsner.com/evlat-edinildiginde-bu-haldeydi-bakin-bir-yil-icinde-nasil-degisti/hakkinda/aile

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ