Kadınların Sayfası

  Annesinin sürdüğü güneş kremi yüzünü mahvetti

   14 aylık bebeğinin yüzüne başka birinden ödünç aldığı güneş kremini süren anne, birkaç saat içinde gerçekleşen semptomlar karşısında büyük bir şok yaşadı.32 yaşındaki anne, 14 aylık kızının başına gelen korkunç olaydan sonra diğer anne ve babaları güneş kremi kullanımına karşı uyardı. Güneş kremi yüzünden küçük kızı tanınmaz hale geldi

   Rebecca Cannon isimli kadın 14 aylık kızı Kyla ile kardeşini ziyarete gittiğinde her zaman kullandığı güneş kremini unuttuğunu fark edince başka birinden aldığı kremi Kyla’nın yüzüne sürdü. Today’e konuşan anne, “Hiç güneş kremi sürmemektense herhangi bir güneş kremi sürmenin daha iyi olacağını düşündüm.” dedi.
   Yanakları su topladı
   Kısa süre içerisinde Kyla’nın yüzü kızarmaya ve şişmeye başladı. Ertesi sabah ise her şey daha kötü bir hal aldı. Yüzündeki şişlikten küçük kızın gözleri kapanıyordu. Yanakları su toplamıştı.Rebecca, hemen hastaneye koştu.

   Doktorlar Kyla’ya ikinci derece yanık teşhisi koydu. Fakat Rebecca anlam veremiyordu. Güneş kremi sürmüştü ve şapkası yüzünü kapatıyordu. Ayrıca güneş o kadar yakıcı değildi.
    Doktoru, ilk başta küçük kıza yanık kremi yazdı ancak yüzü kızarmaya ve şişmeye devam etti. Dermatoloğa gönderilen Kyla’nın yüzündeki yanıklara güneş kreminin içindeki bir maddenin sebep olduğu anlaşıldı
   Üzerinden iki hafta geçmesine rağmen Kyla’nın yüzündeki şişlik ve kızarıklıklar tam olarak geçmedi.
   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ