Kadınların Sayfası

  15 Yaşındaki Üvey Kızına Tecavüz Ettiğini Reddetti – DNA Sonuçları Geldiğinde Herkes Ateş Püskürdü

   Colorado’nun Loveland şehrinde yaşayan Catherine St. Germain etrafındakilere çok güveniyordu.

   34 yaşındayken eşinden boşandığında yeni birisiyle görüşmeye başladı.

   Görüştüğü kişi sıradan birisi değildi. Catherine onu 20 yıldır tanıyordu. Kısa süre içinde Aaaron Scott ve Catherine birbirlerine aşık oldular. Catherine 15 yaşındaki kızı Alyssa’yı da yanına alarak yeni erkek arkadaşının yanına taşındı.

   Aaron deniz kuvvetlerinden emekli olmuştu ve eski bir polisti.Tıpkı Catherine gibi onun da bir önceki evliliğinden bir oğlu ve iki kızı vardı.Aaron tam bir aile babasıydı ve romantikti.Uzun süredir sevgi ve saygının bittiği bir evlilik geçiren Catherine için Aaron harika bir kişiydi.

   Çift evlenmeye karar verdiler. Yüzük takmak yerine ise yüzük şeklinde dövme yaptırdılar.

   Çift 2014 yılında dünyaevine girdi. Birbirlerine olan sevgilerinden o kadar emindiler ki hiç tereddüt etmeden ömürleri boyunca taşıyacakları yüzük dövmesi yaptırdılar.

   Ancak birkaç yıl sonra ilişkileri sona erdi.

   23 Nisan 2015 tarihinde Catherine’i polisler aradı. 9news.com’da yazanlara göre polisler eşine belli etmeden derhal polis karakoluna gelmesini istemişler.Catherine bir şeyler olduğunun farkına vardı. Başta kızı Alyssa’nın başına bir şey geldiğini düşündü.

   Meğerse hayatının aşkı olduğuna inandığı Aaron, kızı Alyssa’ya tecavüz etmiş.

   Catherine olayın ardından bir daha Aaron’ın yüzünü bile görmedi. Adam masum olduğunu ve Alyssa’nın yalan söylediğini öne sürdü.

   DNA testi yapıldığında ise olay kesinleşti. Bundan sonra inkar edemeyeceğini anlayan Aaron yaptığını itiraf etti ve cezasını çekmeyi kabul etti.

   20 Ocak 2016 tarihinde Aaron 90 günlük hapis cezasına çarptırıldı. Ayrıca sekiz sene içinde bir suç işlerse tecavüzden yargılanacaktı.

   Catherine ve olayı duyan herkes cezanın hafif olduğunu düşündü. Böylesine bir suçun cezasız kaldığını düşündüler.

   Catherine, Aaron’ın evine kızıyla beraber gittiği için hep suçluluk duygusu hissetti. Başkalarının kızlarının da başına aynı şeyin gelmemesi için bir şeyler yapması gerektiğini düşündü.

   Hemen bir video hazırlayarak Facebook’ta paylaştı. Video 63 milyondan fazla kez izlendi.

   Catherine, diğer ebeveynleri Aaron gibi canavarlardan korumak için elinden geldiğince uğraşıyor.Videoda şu ifadeler yer alıyor:

   “CANAVARLAR normal davranırlar. KİMLİKLERİNİ SAKLAMADA çok başarılıdırlar. Bu kişiler çocuklarımızı HER GÜN emanet ettiğimiz kişiler.”

   Gördüğünüz gibi olaydan en çok masum genç kızlar etkileniyorlar. Tecavüze uğradığını itiraf eden bir kızı dinlemek ve ona inanmak çok önemli. Böyle bir trajedi yaşadıktan sonra insanların size inanmaması çok üzücü bir olay olurdu.

   Birilerinin tacize veya tecavüze uğradığını öğrendiğiniz hemen polise haber verin.

   Catherine’in videosunu hemen izleyin:

   Many of you know what Hell the last year has been for my family. I ask that you share this short video. I believe we must not remain silent, and instead shine a light in this dark subject.

   Posted by Catherine St. Germain on Freitag, 8. April 2016

   Benzer türden olaylar hakkında bütün ebeveynlerin bilinçlenmesi için paylaşmayı ihmal etmeyin. El ele vererek bu canavarları durdurabiliriz.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ