Kadınların Sayfası

  Karbonatın Hiç Bilmediğiniz Sağlık ve Güzellik İçin Kullanım Alanları

   Karbonatın bazı durumlarda bir ilaçtan daha iyi performans gösterdiğini biliyor muydunuz? Ucuz ve etkili olması karbonatı daha da değerli kılıyor elbette.

   Yapılan pek çok araştırmada kanserden diyabete pek çok ciddi sağlık sorunun tedavisinde kullanılan ve ciddi etkiler gösteren karbonatı kesinlikle günlük yaşantınıza dahil etmeniz gerekiyor. Kısacası karbonatı kullanmak için ille de hasta olmayı beklemenize gerek yok.

   Böbrekleri korumasının yanı sıra radyasyon etkilerini de yok etme özelliği olduğu için mesela röntgen, mr veya tomografi çekilseniz bile aynı süreçte karbonatı ister yemeklerinize, ister içeceklerinize, dilerseniz de doğrudan tüketmeniz şiddetle tavsiye edilir.Karbonatı belli bir hastalıktan sonra kullanmaktan ziyade günlük olarak tüketilmesi tavsiye ediliyor, Magnezyum klorür ve iyot gibi diğer güçlü temel ve doğal maddelerle birleştirildiğinde mucizeler yaratabilir. PH oranını dengelediği için cildin de vazgeçilmezleri arasındadır.

   Çünkü PH oranı düştüğünde hücre aktivitesinde ve fonksiyonlarında dengesizlik meydana gelir, karbonat ayrıca oksijeni taşır. İnsan için bu denli yaralı bir toz varken neden kimyasal ya da içeriği şüpheli ürünler kullanmak zorunda kalasınız?

   Böbrek taşına engel olduğu gibi böbrek taşlarını da yok etmek için son derece sağlıklı bir yoldur karbonat tüketmek. mesane enfeksiyonu, gut, artrit ve ateşi önler ve aynı zamanda en yüksek bikarbonat ve insülin ürettiği bilinen pankreatik aktiviteyi teşvik eder.

   Yarım çay kaşığı kabartma tozunu bir bardak suda çözüp, günde iki kez içilmesi önerilir. Bunu taze sıkılmış limon suyu veya elma sirkesi ile birleştirmek daha da iyi sonuçlar verir. Buna ek olarak, daha ağır hastalık durumunda, kabartma tozu ile pekmez veya bal karıştırılması en etkilidir.

   Son olarak ise uzattığınız tırnaklar çabuk kırılıyor ve sararıyorsa, kullanmadığınız diş fırçasını ıslatıp üzerine bir miktar kabartma tozu döküp tırnaklarınızı fırçalayın 10 dakika bekletin ve farkı görün.

    

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ