Kadınların Sayfası

  Her Gün İçtiği Yeşil Çay Sayesinde 50 Kilo Verdiğini İddia Eden Genç Anne

   Bugün size tam 50 kilo vermesini her gün içtiği iki fincan yeşil çaya borçlu olduğunu söyleyen genç bir anneden bahsedeceğiz.

   Siobhan Thornton.

   Bir türlü doğum sonrası kilolarından ve depresyon sebebiyle çok fazla yeme sorunundan kurtulamayan annenin hayatı yeşil çayla tanıştıktan sonra değişiyor.

   Hikayenin devamına şöyle buyursunlar.

   Doğum sonrası kilolar ve depresyon kilo üzerine kilo almasına yol açıyor

   Şimdi 23 yaşında olan Siobhan hayatı boyunca 40 beden bir kadınken doğum sonrası kilolarını veremiyor ve hayatına 46 beden bir kadın olarak devam ediyor.

   Bir de bunun ardından sevdiği adam tarafından terk edilince depresyona giriyor ve bilinçsizce yemek yemeye başlayarak kilo üzerine kilo alıyor.
   “Tek yaptığım koltuğa yayılıp çikolata yemekti. Evden dışarı neredeyse hiç çıkmıyordum. Aynada kendime bakmaya korkuyordum” diyor genç kadın o günleri anlatırken.
   Yeşil çayı keşfedince hayatı değişiyor

   Sonra bir gün Siobhan kilo vermeye ve daha sağlıklı bir hayat sürmeye karar veriyor. İnternetten bunun yollarını araştırırken yeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığına dair araştırmalar okuyor ve o andan sonra hayatı değişiyor.

   Her gün iki fincan yeşil çay içmeye başlayan 106 kilodaki kadın yeşil çay ve spor sayesinde kısa sürede 50 kilo birden veriyor.

   Şimdilerde 56 kilo çok güzel bir kadın o

   İlk verdiğim 20 kiloyu sadece yeşil çay sayesinde verdiğimden eminim. Metabolizmam öyle hızlı çalışmaya başladı ki başka bir şey yapmama bile gerek kalmadı” diyor şu anda 56 kilo olan genç anne.

   Şimdilerde yeşil çay içmeye hala devam eden, bunu spor ve sağlıklı beslenmeyle de destekleyen Siobhan’a bırakalım son sözü: “O zamanlar spor bile yapmıyordum ama belimi ölçtüğümde gitgide inceldiğini fark ediyordum. Yeşil çaya hak ettiği değer verilmiyor, hem de üstelik cips kadar ucuz olmasına rağmen.”

   Kaynak: delish.com, dailymail.co.uk

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ