Kadınların Sayfası

  İbret hikayesi… Dünyanın en zenginlerindendi ama artık sadece bir şaka konusu

   Adı Jocelyn Wildenstein. Dünya jet sosyetesinin önde gelen isimlerinden biri. 77 yaşında. Çok zengin ve nüfuzlu biri ama kişisel bir zaafı onu dünya çapında komedi malzemesi haline getirdi. Jocelyn, estetik ameliyat tutkunu, hayali ise ‘büyük kedilere’ benzemek…

   Aslında İsviçreli orta sınıf bir ailenin kızı olan Jocelyn, ilk eşi ünlü yönetmen Cyrill Piequet ile sosyeteye adım attı. Fırtınalı bir aşk hayatı oldu, tüm sevgilileri zengin ve ünlü isimlerdi. Ünlü silah tüccarı Adnan Kaşıkçı yakın arkadaşıydı.

   Büyük aşkı ise milyarder işadamı Alec Wildenstein. Wildenstein ailesi Avrupa’nın sayılı zenginlerinden. Jocelyn aileye gelin gidince gücü ve nüfuzu iyice pekişti. Lüks içinde yüzen Jocelyn, hayatının bir döneminde Afrika’da

   yaşamıştı ve büyük kedilere yani aslan, kaplan gibi yırtıcılara çok düşkündü. İşte bu sevgi onu bir hilkat garibesine dönüştürdü.

   Jocelyn, bu yırtıcılara benzemek için sayısız ameliyat oldu, her ameliyatı onu biraz daha tuhaf görünüme büründürdü. Bazı ameliyatları çok başarısızdı, onları düzeltmek için yeniden bıçak altına yattı. Jocelyn’in sadece hatalı ameliyatları düzeltmek için 4 milyon dolar harcadığı söyleniyor.

    

   Daily Mail’e göre Wildenstein’ın vücudunda 2 milyon poundluk (9 milyon TL) estetik ameliyat var. Büyük kedilere olan tutkusu bir hastalığa dönüşen Jocelyn evinde evcil hayvan olarak da vaşak beslemeye başladı.

   Alec Wildenstein yıllar içinde bu takıntıdan bunaldı, kavgalar başladı. Çift boşandı. Boşandıktan sonra, “Yüzünü kırık bir mobilyayı onarır gibi düzeltebileceğini sanıyordu. İnsan derisinin böyle bir şey olmadığını ona kaç kez anlatmaya çalıştım. Fakat beni dinlemedi, delirmişti” dedi.

   Çift boşanırken Jocelyn tam 2,5 milyar dolar tazminat kazandı. Yargı tarihine geçecek bir kararla hakim bu paranın estetik ameliyatlarda kullanılamayacağına hükmetti. 

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ