Kadınların Sayfası

  Siğilleri, Benleri, Sivilceleri ve Yaşlanma Lekelerini Geçiren Çözümler

   Cildimiz, bedenimizdeki en büyük ve dış etkenlere en çok maruz kalan organımızdır. Hava kirliliği, iklim değişiklikleri ve güneşin zararlı ışınları cildimize zarar verebilecek etkenlerden bazılarıdır. Güneşin zararlı UV ışınları siğillere, kırışıklıklara, lekelere ve sivilcelere neden olurken, cildinizi kurutarak, kötü görünmesine de sebep olmaktadır.

   Piyasada bu sorunlar için binlerce çözüm bulunmaktadır. Ancak ticari ürünler, işleri daha da kötü yapacak toksinlerle doludur ve pahalı olmaları ile bilinmektedir. Bu yüzden her türlü cilt sorununuzu doğal olarak tedavi etmelisiniz ve bugün sizlerle bunu nasıl yapabileceğinizi paylaşacağız. Bugün sizlerle paylaşacağımız doğal ürünler birçok cilt sorununu rahatlatabilir ve kullanımları da oldukça kolaydır

   Ben ve Siyah Nokta Çözümleri Sarımsak

   Sarımsak çok kısa bir süre içerisinde cildinizdeki benleri geçirebilir. İlk olarak bölgeye biraz vazelin sürün ve ardından sarımsağı uygulayın ve gazlı bezle sarın. Şimdi sarımsağın en az 4 saat orada durmasını sağlayın ardından gazlı bezi çıkartın ve su ile durulayın. En iyi sonuçlar için süreci her gün tekrarlayın.

   Hint Yağı ve Karbonat

   Biraz Hint yağını ve karbonatı, bir macun kıvamı elde edene kadar karıştırın ve ilgili bölgelere uyguladıktan sonra karışımın tüm gece orada kalmasını sağlayın. Benler yok olana kadar süreci tekrarlayın.

   Elma Sirkesi

   Benlerinizin üzerini biraz elma sirkesi ile ovun ardından yapışkan bir bant ile üstünü sarın ve 8 saat boyunca bekleyin. Benler yok olana kadar süreci her gün tekrarlayın.

   Siğil ÇözümleriMuz Kabuğu Muz kabuğunun iç kısmını her gece siğillerinizin üzerine 2 hafta boyunca sürün ve hepsi tamamen geçsin.

   Bal Siğilinizin üzerine biraz bal uygulayın ve gazlı bez ile sarın. Siğiller kaybolana kadar süreci tekrarlayın.Elma Sirkesi

   Elma sirkesi siğiller için de oldukça etkilidir. Doğrudan üzerlerini sirke ile ovun ve 24 saat boyunca bekleyin. Siğiller kaybolana kadar süreci tekrarlayın.

   Bir incir alıp, kesin ve ardından sütünü çıkartıp, siğilin üzerine uygulayın. Sütün birkaç saat boyunca orada kalmasını sağlayın ve ardından su ile durulayın.

   Koyu Leke Çözümleri Limon

   Biraz pamuğu limon suyu içine yatırın ve ardından günde iki sefer olacak şekilde bununla ilgili bölgeleri ovun. Bu süreçten sonra cildinizi doğrudan güneşe maruz bırakmayın çünkü olumsuz sonuçlara neden olabilir.

   Aloe Vera

   Aloe vera sayısız cilt sorunu için çok güçlü bir çözümdür. Sadece koyu lekelerinizin üzerine biraz jel uygulayın ve su ile durulamadan önce yarım saat boyunca orada kalmalarını sağlayın.

   Soğan

   Bir soğanı rendeleyin ve suyunu lekenin üzerine uyguladıktan sonra su ile durulamadan önce 15 dakika orada kalmasını sağlayın. Lekeler geçene kadar süreci her gün tekrarlayın.

   Eğer yukarıda bahsedilen cilt sorunlarınız varsa, bu doğal çözümleri deneyin ve sonuçlardan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz! Sadece disiplinli olun, biraz vakit gerekebilir ancak bu sorunlarınızı kesinlikle tedavi edeceksinizdir.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ