Kadınların Sayfası

  Sinuzit Balgam Ve Gribe Bu İki Malzeme İle Son Verin

   Sinüzit hastaları, özellikle bahar dönemi ve yaz dönemlerinde yaşanan şiddetli baş ağrıları, akıntılar ve halsizliklerden yakınmaktadır. Temel olarak hepimiz Sinüzit Tedavisi konusunda “tuzlu su, deniz suyu, okyanus suyu” gibi tedavi yöntemlerini tercih etsek de, bu durumlar tek başına yeterli olamamaktadır. Doktorların sunmuş olduğu ilaçların yanı sıra bitkisel tedavi yöntemleriyle beraber mevsimsel değişimlerde kendinizi rahat hissedebilir, sinüzitle alakalı problem yaşamadan sağlığınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

   Şimdi sizlere Sinüzit Tedavisinde kullanılan kürlerden ve bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemleri tercih ederek siz de ağrısız geçen günlere “merhaba” diyebilirsiniz!

   Sinüzit tedavisi için Papatya kürü!

   Sinüzit tedavisinde çok sık kullanılan ve Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından önerilen papatya kürü, sizlerin kısa sürede ve masrafsız bir şekilde sinüziti hayatınızdan uzaklaştırmanızı sağlıyor!

    

   • 1 avuç papatya
   • 2 bardak su

   2 bardak su ve 1 avuç papatyayı tencereye yerleştirin. Hafif derecede kaynama aşamasına gelene kadar 5 dakika sürecinde burun ve ağzınızdan tencerede yer alan buharı soluyun. 5 dakika boyunca burnunuzdan soluduktan sonra ocağın altını ve tencerenin kapağını kapatın. 10 dakika kadar bekledikten sonra tekrar 10 dakika ocağın altını açın ve 5 dakika daha çıkan buharı soluyun. Bu işlemi 3 sefer tekrarlayın. Sinüziti hayatınızdan uzaklaştırmak adına önemli bir kür olarak tercih edilmektedir.

   Sinüzit ve geniz akıntıları için Adaçayı kürü!

   Adaçayı kürü, hem sinüzit, hem de geniz akıntılarını kesmek adına tercih edilen bir kür çeşididir. %100’e kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak bu kür türü, kolay hazırlanması sebebiyle “papatya kürü ile beraber” kullanıldığı zaman sizlere kesin sonuçlar sağlar.

    

   1. 1,5 tutam kadar (8-10 gram arası) adaçayı
   2. 1 bardak suÖnceden kaynatılan suyun içerisinde adaçayını ekleyin. Gece yatmadan önce bir kısmıyla gargara yapın. Kalanı da sabah kalktıktan sonra yine gargara olarak uygulayın. Adaçayı kürünü akşam tekrar taze olarak hazırlayın ve bir müddet sonra akıntı vücuttan atılmaya başlayacak. Akıntı atılana kadar bu kürü uygulamaya devam edin. Akıntı tamamen bittikten sonra (3 gün daha) bu kürü uygulamanızı tavsiye ederiz. 

    Adaçayı kürü, sinüzit tedavisinde ayda 1 kez olmak üzere düzenli olarak uygulanabilecek bir formüldür. Günümüzde sinüzit hastalarına okyanus sularının yanı sıra bu tip doğal tedavi yöntemleri uygulamalarını önermekteyiz. Ağrılı bir süreç olarak bilinen sinüzit problemlerinin kalıcı olarak önüne geçebilmek ve sağlık sıkıntılarını tamamen hayatınızdan çıkartmanızı sağlayacak bu yöntemler ile kesin sonuçlar almak mümkündür. Türkiye’de sıklıkla görülen sinüzit hastalığı için aktardan (taze) olarak temin edilmiş bu malzemelerden hazırlanmış kürler ile var olan sinüzit rahatsızlığına kalıcı bir şekilde elveda diyebilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanmış bu kür listesini siz de kullanmayı ihmal etmeyin.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ