Kadınların Sayfası

  30 Dakikada Dudak Maskesi İle Mükemmel Bir Görünüme Kavuşun

   Her kadının hayalleri arasında Angelina Jolie gibi dolgun dudaklara sahip olmak vardır. Ancak günümüzde çoğu bayan bunun için estetik ameliyat oluyor. Peki size bir sır versek; Ameliyat olmadan da dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

   Dudaklar İçin Bal ve Zeytinyağı maskesi

   Maskemizin yapımı çok basittir. 1 tatlı kaşığı balın içine 1-2 damla zeytinyağı damlatıyoruz, zeytinyağını bal ile iyice karıştırdıktan sonra karışımımızı bir diş fırçası yardımıyla dudaklarınıza sürebilirsiniz. Eşit dağılımı sağlamak için düz tüylü ve tüyleri cilalı bir diş fırçası tercih edebilirsiniz. Günlük olarak 15-20 dakikalık seyanslarla tekrarlayın, estetik ameliyatın nekadar gereksiz olduğunu göreceksiniz.Dudaklara Bal Sürmek

   Bakımlı Dudaklar İçin Maske

   Bu maskemizi yapmak için yarım salatalık, 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı yoğurt gerekmektedir. Salatalığın kabuğunu soyup blendera koyuyoruz ve salatalığın suyunu çıkarıyoruz, sonrasında bal ve yoğurdu ekleyip iyice karıştırıyoruz. Oluşturduğumuz maskeyi dudağımıza ve çevresine sürüp 15 dakika dinlendiriyoruz. 15 dakika bekledikten sonra maskemizi yıkayabilirsiniz.

   Dolgun Dudak Maskesi  Harika Dudaklar İçin Maske

   Bu maskemiz yukarıdaki maskemizle aynı şekilde yapılmaktadır. Maskemizi yaptıktan sonra aynı şekilde dudak ve çevresine sürüyoruz, 15 dakika sonra yıkadığımızda dudaklarımızı nemlendirerek pürüzsüz olmasını sağlıyacaktır.

   Mucizevi Dudak Maskesi

   Bu dudak maskemizde yarım salatalık yerine 1 adet domates kullanıyoruz. Domatesin suyunu çıkardıktan sonra 1 kaşık bal ve 1 kaşık yoğurt ekliyoruz. 15 dakika dudak ve çevresini maskemizle besledikten sonra yıkayarak çıkarıyoruz. Nemli dudaklarımızın yanı sıra kırışıklıkların azaldığını, dudaklarımızın yumuşak ve pürüzsüz olduğunu göreceğiz. Bu maskemiz doğal botoks etkisi göstererek kırışıklıkların azalmasını hatta düzenli kullanımda tamamen yok olmasını sağlayacaktır. Denemenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

   Dolgun Dudaklar Çatlayan Dudaklar İçin 200 gram susam yağı 50 gram bal mumu

   Bal mumunu ocakta kaynayan suyun içine bir kap koyarak eritin ve susam yağını içine ekleyin. Oluşan karışımı her gün dudaklarınıza sürün, bir süre sonra çatlaklarınız kaybolacak ve pürüssüz dudaklara sahip olacaksınız.

   Dudak maskesi 1 yumurta sarısı 5 gr yulaf

   Yumurta sarısını yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin, oluşan karışımı dudaklarınıza ve dudak çevresine sürün. Bir süre sonra maskeniz ölü derinin soyulmasını sağlayacak, kırışıklığı ve kuruluğu yok ederek pürüssüz dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ