Kadınların Sayfası

  Yağları Yakan Yeşil Su

   Yatmadan önce hazırlayacağınız bu karışım sayesinde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tamamen doğal olan Yağları Yakan Yeşil Su kısa sürede aldığınız fazla yağları eritmenize sağlayacak. İşte karışımı bir araya getirmek için kullanmanız gereken malzemeler…

   Siz uyurken vücut yağ yakar ve kilo verme sürecini hızlandırır. Bu ifade, vücudun herhangi bir kesintiye uğramadan düz 8 saat boyunca daha uzun sürekli bir uykuya sahip olmasının daha iyi olduğu anlamına gelir. Bu durumda, vücudumuz kasları kurtarır ve geliştirir, ancak uyku esnasında yağlanacak hiçbir şey yapmaz.

   Bu nedenle, metabolizmamızın iyileştirilmesi çok önemlidir. Yani uyurken bile yağ eritmeye başlamak için sindirim vücuda devam ettirilmelidir.

   Bu yüzden sizin için doğru olan bu karışım! Uykuya geçmeden önce birkaç saat yemek yemiyorsanız ve karışımı yerine içerseniz, daha önce hiç olmadığı gibi vücut yağlarının erimesine başlandığının kanıtlanmıştır!

   Gereken Malzemeler

   – Limon
   – Maydanoz
   – Tarçın
   – Sirke
   – Tatlı kaşığı bal veya zencefilYatmadan önce yukarıdaki malzemeleri güzelce karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı bir bardağa boşaltarak içiniz. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ