Kadınların Sayfası

Havlu Kenarı Yapımı – 2 Farklı Havlu Kenarı Yapılışı Örneği Resimli Galeri

Çok eskilerden beri geleneksel olarak bir adetimiz var ise o da yazmaların kenarlarına ince ince işlenen o güzel tığ işi yazma oyası modelleridir.. Hanımların günlerde ve toplantı kabul günlerinde elden elde dolanan o güzel oya örnekleri sizler için sayfamızda yer alıyor. Artık elden ele dolanmayan oya örnekleri sitemizde dilden dile dolaşacak hanımlar.

Çeyiz zamanı geldiği vakit havlu kenarı örnekleri ve yapılışı konuları aranmaya başlanıyor. Peki siz havlu kenarı nasıl yapılır biliyor musunuz ? Özellikle de son zamanlarda gerçekten kızların çeyizlerinde hiç bir şey bulamıyoruz, ufak tefek bile olsa. Bahsettiğimiz üzere bu gibi zamanlarda sıkışmamak adına bir an önce ellerinizi acele tutun. En önemlisi de havlu, havlu kenarı yapılışı hakkında bilgi alırsak onları örmeye de başlayabilirsiniz. Elbette biraz zorlanabilirsiniz ama daha sonrasında istediğiniz hızda gidebilirsiniz.

Havlu kenarları ve yapılışları, aslına bakarsanız çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Diğer tüm ürünlerden çok daha fazla modele sahiptir ve bu bakımdan dolayı insanlar bir sürü havlu yapmaktadırlar. Çeşitli örneklerinde yer aldığı, havlu kenarı yapımı örnekleri yapılışı tarzında eklentilere de denk gelirseniz muhakkak bakmanızı önereceğiz.

Havlu kenarı yapılışı resimli gösterim galeri

Sizler için en yeni tığ işi yazma oyası örneklerini ve yapılışlarını yükledik. Aynı zamanda da iğne oyası örneklerimizde bulunmaktadır. 2016 ile birlikte piyasaya yeni çıkan tüm yeni örnekler de sizler için yine sayfamızda bulunuyor. Kaybettim, bulamadım derdiniz yok istediğiniz zaman sitemize girerek tığ işi yazma oyası örneklerini ve yapılışlarını inceleyebilirsiniz.

Bütün ayrıntıları ile anlatılan oya örnekleri çok eski oya örneklerini de kapsıyor. Bir nostalji oluşturmak isterseniz çok eski tığ işi yazma oyası ve yapılışlarına rastlayabilirsiniz. Kızınızın çeyizine koyabileceğiniz, kolaylıkla çözümleyip işleyebileceğiniz oya örnekleri rengârenk olarak bulunuyor. Çok farklı örneklere de yine sitemizden ulaşabilir belki kaybettiğiniz ve unuttuğunuz örneklere tekrar karşılaşabilirsiniz. kaynak http://www.elsanatlarivehobi.com/

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası