Kadınların Sayfası

Beş Günlük Bebekleri Yemek Yemeyi Reddediyordu – Gerçeği Farkedince Bütün Aile Hastaneye Koştu

Bathany Taylor ve eşi Kendall’ın ocak ayında dünyalar sevimlisi bebekleri dünyaya geldi.Jane ismindeki bebek hiçbir komplikasyon oluşmadan sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Beş gün sonra hastalandı ve yemek yemeyi reddetmeye başladı.Aile gerçeği öğrenince şok oldu.Yeni anne ve baba olan her ebeveynin olduğu gibi Bethany ve Kendall da çok heyecanlıydı. Çift mutluluktan havaya uçuyordu.

Beş günlük kızları Jane yorgunluk belirtileri göstermeye başlayınca ve yemek yemeyi reddedince sevinçleri kursaklarında kaldı. Bethany ve Kendall kızlarında bir sorun olduğunu düşündüklerinden hemen acile gittiler. Yapılan muayenede bebekte hiçbir bulguya rastlanamadı.

Çift eve döndüğünde birden ikisinin de başı ağrımaya başladı ve hastalandılar. Bebeğe bakması için babaanneyi çağırdılar. İlginç bir şekilde o da hastalandı. Baba Kendall hepsinin hastalanmasının tesadüf olmadığını düşünmeye başladı.

Hemen internette araştırma yapmaya başladı. Okuduğu bir yazı sonrasında bebeği hemen hastaneye geri götürdü.

Anne, Faith Tap’e “Bebeğimin başına gelenler beni korkuttu. Ona ne olacağını bilememek her saniyemi korku içinde geçirmeme neden oldu” dedi.

Minik Jane ve bütün aile zehirlenmişti. Zehirlenme sebepleri bilinmeyen bir bakteriden kaynaklanmıyordu.Zehirlenme, eve sızan gazdan ötürü meydana gelmişti. Bütün aile karbonmonoksit zehirlenmesi yaşamıştı.

Tedavisi boyunca anne bir an olsun bebeğinin yanından ayrılmadı.

Dr James Stewart, Faith Tap’e “Bebek kendine geldi. Ağlamaya ve annesinin söylediklerine tepki vermeye başladı. Çok acıkmışa benziyordu” dedi.

Neyse ki trajedi yaşanmadan büyük bir tehlikenin önüne geçildi. Tesisatınız eskiyse evinizde gaz kaçağı olması muhtemel. Derhal evinize karbonmonoksit dedektörü taktırmalısınız.Görünmeyen tehlikeden herkesin haberdar olması için paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası