Kadınların Sayfası

Kimsesiz Kız Geçici Aileye Verildi – Ailenin Verdiği Haberle Gözyaşlarına Hakim Olamadı Kendisine verilen habere inanamadı!

Kimsesiz Kız Geçici Aileye Verildi – Ailenin Verdiği Haberle Gözyaşlarına Hakim OlamadıHayatta birçok şeyi garantiye alıyoruz. Başımızın üstünde bir çatı olması da bunlardan biri.


Shailee kimsesizler yurdundan geçici olarak bir aileye verilmişti. Yetkililerin, ailenin kızı evlat edinmesine izin verip vermeyeceği kesin değildi.

Bir gün üvey annesi ve babası, Shailee’yı dışarıya çıkarttı. Shailee’ya sonunda onu evlat edinmelerinden engel kalmadığını söylediklerinde, kız sevinçten havalara uçtu.

Shailee’nın üvey annesi ve babası, onu sonunda evlat edinebileceklerini açıkladıklarında kız inanılmaz sevindi. Sonunda hayalleri gerçekleşiyordu. Artık bir ailesi olacaktı.

Shailee kendisini bir başka sürprizin beklediğinden habersizdi.

Shailee’yı o gün okuldan almışlardı. Kız, eve döneceklerini sanıyordu. Anne ve babası, evlat edinmek için gerekli evrakları imzalamaya gideceklerini söylediklerinde Shailee’nın sevinci ikiye katlandı.

Shailee, “Gerçekten mi? Yalan söylüyorsunuz!” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Hepsi gerçekti. Shailee’nın suratından ne kadar sevindiği ve heyecanlandığı görülebiliyordu.Shailee’nın uzun süredir beklediği haberi aldığı ve çok heyecanlandığı o anları izleyin!

O harika anlar sizleri de duygulandırdıysa paylaşmayı ihmal etmeyin!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası