Kadınların Sayfası

AYŞEN GRUDA’YLA, MÜJDAT GEZEN’İN NİŞAN ATTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ayşen Gruda ile çok yakın dost olan Müjdat Gezen’in bir zamanlar nişanlı olduğunu duymuş muydunuz? İşte a-levlenen bir aşkın, s-onsuz dostluğa dönüştüğü hikayenin aslı… Haberler. com / ÖZEL / Özlem Küçüközcan .. Bir zamanlar Ayşen Gruda ve Müjdat Gezen nişanlıydı!

Müjdat Gezen askerdeyken Ayşen Gruda’ya sinirlenip yüzüğü tuvalete atmış. Müjdat Gezen’in anlattıklarına göre resmen z-orlamış flört için. Çok p-eşinden k-oşmuş. Müjdat Gezen’e nispet yapar gibi ‘Başkasıyla evleniyorum’ demiş!

Beraber katıldıkları bir röportajlarında Gezen; Ayşen Gruda için şunları söyledi: Ama bunun karşılığında ne oldu? Bir gün Ayşen bana, ‘Ben başkasıyla evleniyorum’ dedi! A-yrılığın sebebi: k-ıskançlık!

Hem de bunu yoktan bir sebepten yapmış Ayşen Gruda. Askerden izin alıp gelen Müjdat Gezen bir filmde asistanlık yapmış. Pervin Par’ın kıyafetleriyle taklit yapmış. O-lay bu! Ayşen Gruda ise bunu çok k-ıskanmış: “İ-ntikam için! Aslında, çocukça bir şey diyeyim. Bu yine askerden izne geldi; ‘Y-asak Sokaklar’ isminde bir film çekiliyor ve Müjdat da orada asistan. Bir gün baktım ki filmde oynayan Pervin Par’ın kirpiğini takmış, kıyafetlerini giymiş, taklitler yapıyor. Çok sinirlendim. Neden başkasının elbiselerini değil de Pervin’inkileri giyiyor diye…”Yine de aralarında k-üslük olmamış

İkisi de ayrı ayrı insanlarla evlenip mutlu olmuşlar. Gırgıriye, Görgüsüz gibi filmlerde arkadaşça çalışmışlar. Kızları da dost!

Hatta kızları Elvan Gruda ve Elif Gezen de arkadaşlarmış.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası