Kadınların Sayfası

Fatma Girik’in, Ayşen Gruda İçin Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu

Tüm Türkiye’yi y-asa b-o-ğan usta oyuncu Ayşen Gruda’nın ö-l-ümü, ünlü isimleri de y-asa b-oğdu. Ayşen Gruda’nın ö-l-ümü üzerine, “Teker teker k-ayboluyoruz” diyen Fatma Girik’in açıklaması ise sosyal medyada gündem oldu. Bir süredir y-oğun bakımda t-edavisi devam eden Türk tiyatro ve sinema oyuncusu 74 yaşındaki Ayşen Gruda, h-ayatını k-aybetti. Ünlü sanatçının ö-l-üm h-a-berinin ardından sanatçı dostları Ayşen Gruda hakkında duygularını anlattılar. Usta oyuncu Fatma Girik’in Ayşen Gruda’nın ö-l-ümü üzerine yaptığı açıklama, sosyal medyada gündem oldu. Girik, duyduğu ü-züntüyü “Teker teker k-ayboluyoruz” sözüyle dile getirdi. AÇIKLAMASIYLA YÜREK B-URKTU Yeşilçam’ın usta isimlerinden Fatma Girik, Ayşen Gruda’nın ö-l-üm h-aberinden sonra yürek b-urkan açıklama yaptı. Girik, “Teker teker k-ayboluyoruz. Daha güzel bir yere mi gidiyoruz bilmiyorum ama a-zalıyoruz” açıklamasıyla duyduğu ü-züntüyü dile getirdi.

“TEKER TEKER K-AYBOLUYORUZ” Fatma Girik açıklamasına şu şekilde devam etti; “Türkiye’nin b-aşı s-ağ olsun. Biraz önce söylediğiniz gibi teker teker k-ayboluyoruz. Daha güzel bir yere mi gidiyoruz bilmiyorum ama a-zalıyoruz. Yerine birileri geliyor ama kimse kimsenin yerini tutamaz.

Sadece sinemanın değil, tüm Türkiye’nin b-aşı s-ağ olsun. Ayşen Gruda başkaydı. Bir sürü kabiliyetli insan vardır. Kimse kimsenin yerini tutamaz. İş aşkı da , sinema disiplini de bir aradaydı. Komple bir sanatçıydı”

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası