Kadınların Sayfası

Eczacı bir Beyin Reçete Tarifi Defne Yaprağı ve Kolonya

Dün tv de izlediğim, eczacı bir beyin tarifi olan diz a-ğrısı tedavisini paylaşmak istiyorum. Ameliyat olmaktan kurtuldum diyen bayan tarifi şöyle veriyor; Defne yaprağı ve Kolonya mucize a-ğrı kesici tarifi Eklem romatizması, bel, boyun a-ğrıları çekenler.. Bu yazımız sizleri yakından ilgilendiriyor.

Defne yaprağı ve kolonya yardımıyla a-ğrılara s-on! Araştırmasını, görmesini bilirsek doğanın bizlere sunduğu şifalar saymakla bitmez.

Günümüzde isimlerini dahi duymadığımız bir çok h-astalık olduğu gibi, bildiğimiz tanıdığımız bir çok bitkinin farklı farklı kullanımlarıyla bu hastalıklara şifa olan mucizevi karışımlar da mevcut. Bu bitkilerden birisi de defne yaprağı. Kullanılan defne yapraklarının temiz ve hastalıksız olması çok önemli.

Bize gerekli olan malzemeler: 22 adet defne yaprağı- Kavanoz – Su ve limon kolonyası.. Suda bekletilip tozlarından arındırılan 22 adet defne yaprağını kavanoza yerleştiriyoruz. Üzerine ise arıtılmış, temiz içme suyu ekliyoruz. Yaprakların üstünü geçene kadar suyla doldurduktan s-onra kavanozun kapağını kapatıyoruz.

Hazırladığımız karışımı karanlık bir ortamda 22 gün bekletiyoruz. 22 gün s-onunda içindeki defneleri süzüyoruz. Kavanozun içinde kalan su miktarı kadar kolonyayı, kavanoza ekliyoruz.

Karışımımız hazır. A ğrı olan bölgelere düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Hazırlanan karışımı buzdolabında muhafaza ediniz. Faydalı olabilmek adına bu yazıyı sosyal medyada arkadaşlarınıza göndererek onlarla da paylaşabilirsiniz..

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadınların Sayfası