Kadınların Sayfası

  Her Türlü S-ıkıntının giderilmesi ve isteklerimiz İçin Şahmeran D-uası

   Şahmeran d-uası, A-llah nazarında m-akbul olan d-ualardan biridir. İçerisinde A-llah’ın isimleri olduğundan her türlü dilek için okunabilir. Bu d-uanın e-tkisi de çabuk olacaktır. D-uanın abdestli olarak okunması gerekir. D-uayı okumaya h-amdele, b-esmele ve salvele ile başlanması niyetin çabuk gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

   işe girmek isteyenler, kısmetini arayanlar, psikolojik s-orunları olanlar kısaca her türlü s-orunu bulunanlar bu d-uayı okumalıdır. Bu d-ua en az okuma şekliyle 7 gün boyunca okunsa bile her derdinize d-eva olacaktır. D-uanın içeriği kelime-i tevhid ve Esma-i ilahilerden oluştuğundan, okuma şekillerine riayet eden h-astalar

   A-llah’ın izniyle iyileşmektedir. Şahmeran d-uası nasıl okunmalıdır? Sevgi ve muhabbet isteyenler 3 gün boyunca 61 defa okumalıdır. Her türlü dilek için 41 defa okunmalıdır. Geceleri rahat uyumak isteyenler 3 kez okumalıdır. N-azardan korunmak için 7 defa okunmalıdır. C*n ve ş*ytan ş-errinden korunmak, g-ünahların affı, gönül rahatlığı ve k-ötülüklerden s-akınmak için her gün sabah ve akşam birer kez okunmalıdır.

   Şahmeran d-uası A-llahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.A-llahula ilahe illa Huvel aliyul H-akim. A-llahu la ilahe illa huves Semiul Alim. A-llahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim A-llahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad. A-llahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid. A-llahu la İlahe illa Huve Raufur R-ahim. A-llahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim. A-llahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.A-llahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu. A-llahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.A-llah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.

   A-llahu la ilahe illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.A-llahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru A-llahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.A-llahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim. A-llahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.A-llahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin. A-llahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.A-llahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u Muhlisine Lehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin. Velhamdu-lillahi R-abbil alemin.

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ