Kadınların Sayfası

  Serçe Parmağına Göre Karakter Analizi

   A Tipi Kişilik :Duygularını kendilerine saklarlar ve yabancılara ş-üpheyle yaklaştıklarından duygularını onlarla paylaşmazlar. Özgürlüklerine düşkündürler. Kolayca arkadaş edinemeseler de edindikleri arkadaşlara i-nanılmaz sevgi besler ve güvenirler. Y-alandan ve iki yüzlülükten n-efret ederler.

   Bu aslında h-ayatta en değer verdikleri şeylerdendir. Kendilerini beğenirler ve onları k-andırmak çok z-ordur. Kocaman bir kalpleri vardır ve sevdiklerine her daim yardım ederler. Çalışkandırlar. Onlara verilen görevleri asla yarıda bırakmazlar. Mimiklerinden ve gözlerinden ne düşündükleri anlaşılır.

   B Tipi Kişilik : S-on derece utangaçtırlar. Yeni insanlarla tanışmayı sevmezler. İlk adımı asla atmazlar. Sevgililerine s-on derece sadıktırlar. Duygusaldırlar. S-ır saklamakta ustadırlar. Kafalarına bir şeyi koyduklarında onları kimse durduramaz. En k-orktukları şey c-anlarının y-akılmasıdır. Dışarıdan g-üçlü ve özgür olarak görünürler. İçten içe sevdikleri kişiyi aramakla meşguldürler. Ne olursa olsun sakinliklerini k-orurlar.

   C Tipi Kişilik : İleriyi fazla düşünmezler ve onları üzmek z-ordur. Kontrol ellerinde olmadığında r-ahatsız olurlar. Sürprizleri sevmezler. Başkalarına hakkında ön y-argılar yapmazlar ve diğerlerinin düşüncelerine saygı gösterirler. Egoları yüzünden bazen kendilerini beğenmiş olarak görünebilirler. Ta-rtışmalarda haklı çıkmak isterler ancak en s-onunda özür dilemeyi ihmal etmezler. S-orunları hakkında konuşmayı sevmezler.

   Bu nedenle aile bireyleri veya sevgililerinin neden ü-zgün olduklarını tahmin etmesi epey z-ordur. Arkadaşlıklarında ve ilişkilerinde samimiyete çok önem verirler. Serçe parmağının uzunluğuna göre karakter analizi yapılıp yapılamayacağı daha önce bilimsel olarak araştırıldı. Bazı araştırmalarda yapılabileceği savunulurken bazılarında bunun mümkün olmadığı öne sürüldü. Kişilik analizin doğru ise paylaşmayı unutma

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ

   site ekle