Kadınların Sayfası

  Fatma Girik Mevcut servetini açıkladı

   Usta oyuncu Fatma Girik servetini açıkladı. Girik, Memduh Ün’den kendisine miras kaldığı i-d-dialarına da yanıt verdi. Ocak ayında Kalça eklemindeki r-ahatsızlık nedeniyle a-meliyat olan ve Bodrum’da yaşayan Fatma Girik, Posta’ya verdiği röportajda serveti h-akkında konuştu.

   74 yaşındaki usta oyuncunun açıklamalarından satır başları şöyle: “Film teklifleri geliyor sürekli ama bir insan ya çok sevdiği için ya da para için oynar. Seyredilmeyecek bir filmde rol almam. Kendim bile izlemeyeceğim bir film için neden r-isk alayım?” “Kanal D’de ‘Söz Fato’da’yı yaptığım dönem 178 milyar ödeyerek vergi rekortmeni oldum. Devasa holdingleri geride bırakarak hem de…”

   “Evim orta sınıf. Bir arabam, 20 yıl önce aldığım bir küpe ve yüzüğüm var. Annem var. Bir servetimi daha açıklayayım: 17 kedim ve 5 köpeğim….” “Memduh Bey’den bir şey kalmadı. Çocukları var, bana neden bıraksın? Ben ondan fazla para kazanıyordum. Onun parası beni hiç ilgilendirmedi. O bana kitaplarını bıraktı. Mimar Sinan Üniversitesi Kütüphanesi’ne bağışladım.”

   loading...
   BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ